Gorący temat

„Siła pięciu zmysłów” – nowa książka Gretchen Rubin już w sprzedaży!

Jak w pełni wykorzystać potencjał naszych zmysłów? W jaki sposób słuchać, żeby usłyszeć? Jak patrzeć, żeby faktycznie dostrzegać? Czym jest szczęście i jak je osiągnąć?

Odpowiedzi są w zasięgu ręki. Wystarczy sięgnąć po książki Gretchen Rubin. „Siła pięciu zmysłów” to wciągająca, wielowymiarowa opowieść, pełna odkryć oraz praktycznych sugestii na temat tego, jak wyostrzyć zmysły i wykorzystać nasze naturalne zdolności, aby mieć pełniejsze i bogatsze życie.

Autorka książki udowadnia, że w zgiełku codziennych spraw, nasze zmysły mogą oferować natychmiastowy sposób na poprawę nastroju, uspokojenie, a także na zaangażowanie się w otaczający nas świat. Gretchen Rubin bada tajemnicę pięciu zmysłów i dostrzega w nich drogę do szczęśliwszego, bardziej uważnego życia. Praktykuje zdobytą wiedzę, czerpiąc z nauki, filozofii, literatury i własnych doświadczeń. Dzięki temu odkrywa głęboką moc płynącą z dostrojenia się ze światem. Przedstawia drogę do życia pełnego energii, kreatywności, szczęścia i miłości poprzez wykorzystanie Siły Pięciu Zmysłów.

Gretchen Rubin czytelnicy znają z bestsellerowej książki „Projekt szczęście”, która dostępna jest już w Polsce.

Nieważne w jakim punkcie życia się znajdujesz. Jeśli rozmyślasz nad definicją szczęścia, szukasz rozwiązań bojąc się podjąć realne działania, „Projekt szczęście” to książka dla Ciebie.

Ten rewolucyjny przewodnik po ludzkim życiu sprawi, że zrezygnujesz ze spraw nieistotnych jednocześnie ucząc się w pełni akceptować siebie i swoje marzenia.

Jeśli czujesz, że tkwisz w martwym punkcie i pragniesz zmian, daj się porwać tym dwóm książkom i zacznij doświadczać życie w jego maksymalnym wymiarze.

Obie książki ukazały się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Czytajcie! Czytanie daje wolność! Wystartowała kampania #TataTeżCzyta2024

Czytajcie! Czytanie daje wolność! Wystartowała kampania #TataTeżCzyta2024 Dlaczego każdy regularnie czytający rodzic to fundament przyszłości …

Leave a Reply