Gorący temat

Wygraj „Pamiętnik diabła” autorstwa Adriana Bednarka [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wraz z wydawnictwem Zaczytani. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Pamiętnik diabła” autorstwa Adriana Bednarka.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Adrian Bednarek, autor kryminałów i thrillerów, napisał opowiadanie romantyczne. Jaki tytuł nosi antologia, w której sią ukazało?

  • ODP.: Zakochane Trójmiasto

2: W którym roku i jakim utworem zadebiutował Adrian Bednarek?

  • ODP.: W 2014 „Pamiętnikiem diabła”

Odpowiedzi z tematem „Pamiętnik diabła” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 23 października 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Małgorzata Ciesielka, Marzena Bliźnik, Marek Franus

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Witaj w moim idealnym świecie. Jestem Kuba, mam dwadzieścia dwa lata i wszystko, czego można zazdrościć młodemu facetowi – piękną dziewczynę, penthouse w Krakowie, sportowe auto i studia, które w przyszłości mają zaprowadzić mnie na prawnicze szczyty. Mam coś jeszcze… Mroczny sekret, o którym dowiadują się nieliczni, a ceną za jego poznanie jest śmierć.

Nie potrafię oprzeć się swoim żądzom. Robię to, o czym niektórzy boją się pomyśleć, a inni skrycie marzą. Jestem seryjnym mordercą, ludzkim odbiciem diabła. Przedstawiam Ci mój pamiętnik. Gdy go przeczytasz, nic już nie będzie takie samo. Odważysz się?

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply