Gorący temat

Wygraj komiks „Martwy punkt. Próba obserwatora” Hamisha Steele’a [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Nowa Baśń. Do wygrania są trzy egzemplarze komiksu „Martwy punkt. Próba obserwatora” Hamisha Steele’a.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Komiksowa seria „Martwy punkt” jest pochodną krótkometrażówki „Dead End”. W którym roku Hamish Steele ją wyreżyserował?

  • ODP: 2014

2: W roku 2018 Steele otrzymał nagrodę Eisnera. Za jaki komiks?

  • ODP: Pantheon: The True Story of the Egyptian Deities

ZWYCIĘZCY

Bartosz Pawłowicz, Dominika Galińska, Magdalena Bojarska

Odpowiedzi z tematem „Martwy punkt” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 23 sierpnia 2022 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Wyobraźcie sobie park rozrywki, paranormalny park z portalem do piekła, skąd nadprzyrodzone siły próbują przedostać się do naszego wymiaru i zawładnąć światem. Tak, dobrze trafiliście, witamy w MARTWYM PUNKCIE!

Praca w tym miejscu to festiwal szaleństwa. Przekonują się o tym Norma, Barney i gadający pies Pugsley, którzy wpadają w wir odjechanych przygód radykalnie zmieniających ich spojrzenie na dom strachów.

Wraz z przewodnikiem po nawiedzonym świecie, cynicznym demonem o imieniu Courtney, przyjaciele zmierzą się z anielską hordą, królem demonów, żalożercą i najstraszliwszymi lękami ze wszystkich: ich pierwszymi miłościami.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply