Gorący temat

Wygraj książkę „Modlitwa niewiernej” Florencii Etcheves [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze książki „Modlitwa niewiernej” Florencii Etcheves.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Florencia Etcheves trzy lata z rzędu zdobywała nagrodę dla najlepszej pracy dziennikarskiej. Jak brzmi nazwa tego wyróżnienia?

  • ODP.: Nagroda Martin Fierro

2: Jak nazywa się komisarz, główny bohater policyjnej sagi Etcheves, do której  należy „Modlitwa niewiernej”?

  • ODP.: Francisco Juánez

ZWYCIĘZCY

Elżbieta Świtulska, Mariola Kałużna, Elżbieta Tomczyńska

Odpowiedzi z tematem „Modlitwa niewiernej” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 15 maja 2022 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Znana z dziennikarskiego doświadczenia Etcheves odmalowuje w Modlitwie niewiernej przekonujący obraz wyścigu po władzę i pieniądze, korupcji i bezwzględności. Jak zwykle w swoich powieściach akcentuje też pozycję kobiet i ich systemową dyskryminację. Tym razem jednak z niespotykanym wyczuciem opowiada historię dziedziczonej traumy, pokazując, jak działania i decyzje rodziców rzucają długi cień na życia ich dzieci.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply