Gorący temat

Zgarnij wejściówki na Festiwal Grozy i Fantastyki [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z organizatorami Festiwalu Grozy i Fantastyki. Do wygrania jest dziesięć wejściówek na imprezę, która odbędzie się w dniach 6-8 maja w Łodzi. Więcej szczegółów na jej tematu znajdziecie tutaj.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zadanie konkursowe. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród najciekawszych odpowiedzi.

1: Wskaż najważniejszy wg Ciebie utwór z gatunku horroru i krótko uzasadnij swój wybór.

Odpowiedzi z tematem „Groza i Fantastyka” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 28 kwietnia 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Magda Markiewicz, Jagoda Kęska,Andrzej Sienicki, Tadeusz Mieczkowski, Wioleta Winiarska, Jarosław Zanto, Mirek Maślańczyk, Agnieszka Charęza, Marta Kowalik, Dawid Cupiał

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

To wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Festiwal skierowany jest do osób kochających różne odcienie grozy i szeroko pojętej fantastyki, komiksu i kryminału. Będzie to niezapomniany weekend dla miłośników książek, gier, wystaw i filmów. Wszystko w klimacie baśni, fantazji oraz horroru, thrillerów i kryminału.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply