Gorący temat

Poznaj „Familię” Pawła Majki [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Znak Horyzont. Do wygrania są cztery egzemplarze książki “Familia” Pawła Majki.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1:  Ile razy Paweł Majka nominowany był do Nagrody im. Janusza A. Zajdla?

  • ODP: Cztery razy

2: Który z XVIII-wiecznych Władców Polski najdłużej nieprzerwanie pełnił swój urząd?

  • ODP: Stanisław August Poniatowski

Odpowiedzi z tematem „Familia” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 15 sierpnia 2021 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Michał Wroczyński, Aleksandra Pokora, Magda Winiarska, Magdalena Janusz

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Rzeczpospolita w XVIII wieku to kraj, w którym panuje bezwzględność i bezprawie. Jeśli chcesz przetrwać, musisz być silny i gardzić litością. Skrytobójstwo, przekupstwo, porwania, zajazdy i korupcja stanowią o sile twojej partii. Tak właśnie, niczym serialowa rodzina Soprano, dochodzi do władzy i rządzi Familia, ród Czartoryskich.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply