Gorący temat

Wygraj powieść „Uczennica mistrza” Barbary A. Shapiro [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Uczennica mistrza” Barbary A. Shapiro.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Podaj przynajmniej dwie nagrody, które Barbara A. Shapiro zdobyła za poprzednią powieść pt. „Fałszerka obrazów”.

  • ODP: New England Society Book Award, Boston Authors Society Award, #1 IndieNext Pick, Boston Globe’s Top Mysteries of 2012

2: Ile powieści napisała do tej pory Barbara A. Shapiro?

  • ODP: 9

ZWYCIĘZCY

Karolina Kiryjczuk, Renata Mieloszyk, Maciej Pęksa

Odpowiedzi z tematem „Uczennica mistrza” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 4 maja 2022 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Paryż, lata 20. XX wieku, złota era awangardy. Obok siebie pracują między innymi Pablo Picasso, Henri Matisse, Piet Mondrian, Ernest Hemingway i Francis Scott Fitzgerald. W takim tyglu sztuki znajduje się nagle Paulien Mertens – córka zamożnej belgijskiej rodziny podejrzewana o współudział w wielkim oszustwie swojego narzeczonego. Przybierając nową tożsamość, dziewczyna rozpoczyna pracę dla amerykańskiego kolekcjonera, który nie szczędzi środków na zakup najlepszych dzieł sztuki współczesnej. Nie wie tylko, że w bliskim otoczeniu ciągle są osoby znające jej sekrety.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply