Gorący temat

Rodzeństwo – Monika Wojciechowska

Kontrowersyjna powieść o dwuznacznej relacji brata i siostry

Sandra i Albert dorastają na obrzeżach artystyczno – intelektualnego salonu swoich rodziców. Czasami ważni i kochani, czasami pozostawieni sami sobie. Pomimo skrajnie różnych charakterów trzymają się razem. I w swoim dziecinnym, dwuosobowym świecie tworzą wyjątkową więź, która łączy ich przez całe życie.

Niby mają wszystko, niby znajdują pomysł na siebie, ale w dorosłość wchodzą okaleczeni. W obliczu życiowych przeciwności i rozczarowań niecodzienna relacja łącząca brata i siostrę często zdaje się być jedynym schronieniem. A może to tylko złudzenie?

Monika Wojciechowska zabiera czytelnika w długą podróż. Pokazuje duszny dom postępowej rodziny lat 80., otwarte przestrzenie Stanów Zjednoczonych i różnie wersje spełniania się amerykańskiego snu. Odkrywa też mroczne zakamarki ludzkiej duszy i zasiedziałe w niej demony.

DATA WYDANIA: 7.09.2022
WYDAWCA: 
Szelest
ISBN:
9788365381378
LICZBA STRON:
636
CENA:
 45,99 PLN

Monika Wojciechowska – z wykształcenia dziennikarka, od niedawna również pszczelarka. Pod koniec lat 90. wyjechała za granicę na kurs języka angielskiego. Wróciła po 12 latach. Mieszkała i studiowała w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Swój czas dzieli pomiędzy Warszawą, gdzie mieszka i pracuje, a podwarszawską wsią, gdzie z pasją zajmuje się ogrodem i prowadzi małą pasiekę. „Rodzeństwo” to jej pierwsza powieść.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Pokusa diabła – Adrian Bednarek

Przekonaj się, ile zaryzykuje morderca, który zbyt długo tłumi swoje żądze Życie na wolności jest …

Leave a Reply