Gorący temat

Wygraj audiobook „Kamienna róża” Szymona Adamusa [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Audioteką. Do wygrania jest pięć kodów do pobrania audiobooka “Kamienna róża” Szymona Adamusa.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na proste pytanie, wybierając poprawną odpowiedź spośród trzech poniższych. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny.

Na co pomoże maść z arniki górskiej, nagietka i kory kasztanowca?

  • A) Oparzenia
  • B) Siniaki i stłuczenia
  • C) Ból głowy i migreny

Odpowiedzi z tematem „Kamienna róża” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 10 lutego 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Michał Turno, Kamil Wnęk, Aleksandra Maj, Patrycja Jędrzejewska, Edyta Nowakowska

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

OPIS:

Ludzkość upadła.

Zbudzona po milionach lat Wielka Matka, opiekunka Ziemi, odebrała człowiekowi panowanie nad światem i rzuciła na kolana. Potomkowie ludzi żyją w nielicznych rezerwatach, czekając na dzień, w którym odzyskają miłość Rodzicielki.

W nowym świecie miano Wybranki, to największy zaszczyt jaki może spotkać kobietę. Gwarantuje dostatnie życie, uznanie i szacunek. Wymaga jednego – oddania nowo narodzonego dziecka lasowi.

Tegoroczna Wybranka łamie najświętszą z reguł. Wkracza w las bez zaproszenia i idzie odebrać Wielkiej Matce swoje dziecko…

Kamienna Róża”, to początek proekologicznego cyklu fantasy „Dzieci Wielkiej Matki”, który próbuje zmierzyć się z tematami straty, gniewu i miejsca człowieka we wrogim i obcym mu świecie.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply