Gorący temat

Wygraj egzemplarze „Bezonomiki” Briana Dumaine [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Studio Emka. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Bezonomika” Briana Dumaine, o której Jim Collins, autor bestsellera „Od dobrego do wielkiego”, pisze że to ważna książka, pomagająca zrozumieć niektóre podstawowe mechanizmy zmieniające nasz świat…

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: W którym roku Jeff Bezos założył portal Amazon?

2: W 2000 r. Bezos założył przedsiębiorstwo przemysłu kosmicznego zajmujące się projektowaniem i budowaniem systemów załogowego transportu suborbitalnego i orbitalnego. Jaką nosi ono nazwę?

ODPOWIEDZI: (1): 1994, (2): Blue Origin

ZWYCIĘZCY: Arkadiusz Jaki, Przemysław Juszczyk, Agnieszka Zakrzewska


Odpowiedzi z tematem „Bezonomika” należy nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 15 lutego 2021 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

© Photograph by Fortune Magazine

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply