Gorący temat

Wygraj komiks “Bler: Generator czerni” z autografem Rafała Szłapy [konkurs]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Blik Studio. Do wygrania są trzy egzemplarze komiksu “Bler, tom 8: Generator Czerni” z autografem Rafała Szłapy.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Jaki tytuł nosi album zbierający krótkie historie Rafała Szłapy, w którym po raz pierwszy pojawił się Bler?

2: W którym roku ukazał się pierwszy tom serii “Bler”?

Odpowiedzi z tematem „Bler” należy nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 22 października 2021 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Były superbohater, bezwzględny i skorumpowany policjant, pechowa najemniczka i dziewczynka, która posiada nadludzkie moce. Czterech osamotnionych bohaterów i cztery związane ze sobą losy. Każde z nich ma do odegrania rolę w grze, którą narzuciły im potężne i złowrogie siły. To, czego doświadczą sprawi, że dojrzeją, ale też zostawi bolesne blizny. Trudno przejrzeć plany przeciwnika, który chowa się w cieniu, a do tego zawsze jest o krok przed nami.

Jak przeciwstawić się manipulacji, zerwać sznurki i pokrzyżować plany cyfrowego demiurga? Stawka jest wysoka, a dla przegranych będzie to podróż tylko w jedną stronę.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj powieść science-fiction “Cisza” Tomasza Lipko [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Znak Horyzont. Do wygrania są cztery …

Leave a Reply