Gorący temat

Wygraj książkę “Filmiłości” Jacka Melchiora [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wraz z wydawnictwem Szelest. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Filmiłości” autorstwa Jacka Melchiora.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Czym jest tytułowe Filmiłości w powieści Jacka Melchiora?

  • ODP.: Wypożyczalnia kaset VHS/DVD

2: Jaki z filmów Quentina Tarantino odgrywa jedną z istotniejszych ról w „Filmiłości”?

  • ODP.: Pulp Fiction

Odpowiedzi z tematem „Filmiłości” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 19 czerwca 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Agnieszka Szajrych, Anna Fochtman, Przemysław Wysocki

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis książki: Czy aby nie jesteśmy tym, co obejrzeliśmy? I jak tu się zrozumieć?

Maria wychowała się przed wojną na głupawych komedyjkach: „Ada, to nie wypada”, no wiecie! Jej córka Adela w czasach głębokiego komunizmu, na prawomyślnych gniotach w stylu „Żołnierza zwycięstwa”. Wnuczka Róża trzęsła się na „Trzęsieniu ziemi”, a prawnuczka Wanda, owładnięta „Wirującym seksem”, nie bez powodu twierdzi, że jest żywym dowodem na magię kina! No i Marlonek – dziecko epoki, cierpiącej na pokawałkowanie i ADHD.

Ale może historia zatoczyła koło? Filmiki braci Lumiere, od których wszystko się zaczęło, nadają się idealnie na youtube’a i mają setki tysięcy wyświetleń…

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply