Gorący temat

Wygraj książkę „Nie zwalaj winy na blond” z autografem Agi Pawlikowskiej [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wraz z wydawnictwem Szelest. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Nie zwalaj winy na blond” z autografem Agi Pawlikowskiej.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Jakie są etapy żałoby?

  • ODP.: Zaprzeczenie, gniew, targowanie się, depresja i akceptacja.

2: Jak nazywa się filozofia wyznawana przez autorkę, a będąca również jednym z ważnych elementów jej powieści?

  • ODP.: Filozofia wywalenizmu.

Odpowiedzi z tematem „NZWNB” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 25 maja 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Renata Linek, Krzysztof Szewczyk, Magdalena Okroy

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Kilka lat temu ich ojciec został potrącony przez samochód, o co Bianka obwinia swojego młodszego brata. Wykorzystuje każdą okazję do tego, żeby upokorzyć go publicznie. Set – namówiony przez swojego najlepszego przyjaciela Harry’ego – postanawia się za to zemścić… I tak powstaje hasztag #niezwalawinynablond

Set i Harry rozpoczynają w internecie, na różnych serwisach społecznościowych, nowy trend: zamieszczają filmiki – sfilmowane zemsty na oprawcach. Do czego posunie się Set?

“Nie zwalaj winy na blond” to powieściowy debiut dziewiętnastoletniej Agi Pawlikowskiej z Poznania. To książka napisana przez nastolatkę – dla nastolatków. Ale nie tylko! Humor miesza się tu z brutalizmem, tragizm z komizmem. Co wynika z tej wybuchowej mieszaniny?

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply