Gorący temat

Wygraj książkę „Rodzeństwo” Moniki Wojciechowskiej [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wraz z wydawnictwem Szelest. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Rodzeństwo” autorstwa Moniki Wojciechowskiej.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Wskaż dwa dowolne twory popkultury, w którym rodzeństwo odgrywa główną rolę.

  • ODP.: np. American History X, Grobowiec świetlików, Jaś i Małgosia, 300 mil do nieba, Blues Brothers

2: Główna bohatera, Sandra, oraz autorka, Monik Wojciechowska wykonują ten sam zawód. Jaki?

  • ODP.: dziennikarstwo

Odpowiedzi z tematem „Rodzeństwo” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 2 października 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Rafał Stacherczak, Monika Gonczar, Bogdan Mirowski

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis książki: Sandra i Albert dorastają na obrzeżach artystyczno – intelektualnego salonu swoich rodziców. Czasami ważni i kochani, czasami pozostawieni sami sobie. Pomimo skrajnie różnych charakterów trzymają się razem. I w swoim dziecinnym, dwuosobowym świecie tworzą wyjątkową więź, która łączy ich przez całe życie.

Niby mają wszystko, niby znajdują pomysł na siebie, ale w dorosłość wchodzą okaleczeni. W obliczu życiowych przeciwności i rozczarowań niecodzienna relacja łącząca brata i siostrę często zdaje się być jedynym schronieniem. A może to tylko złudzenie?

Monika Wojciechowska zabiera czytelnika w długą podróż. Pokazuje duszny dom postępowej rodziny lat 80., otwarte przestrzenie Stanów Zjednoczonych i różnie wersje spełniania się amerykańskiego snu. Odkrywa też mroczne zakamarki ludzkiej duszy i zasiedziałe w niej demony.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply