Gorący temat

Wygraj książkę „Zapomniany. W matni strachu” z autografem Adriana Bednarka [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Wydawnictwem Zaczytani. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Zapomniany. W matni strachu” z autografem Adriana Bednarka.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: W którym roku i jakim utworem zadebiutował Adrian Bednarek?

  • ODP: „Pamiętnik diabła” w 2014 roku

2: Jak nazywa się główny bohater serii Bednarka, w tytułach której pojawia się diabeł?

  • Jakub Sobański

ZWYCIĘZCY

Iwona Szyszka, Jan Stelmaszek, Anna Stopa

Odpowiedzi z tematem „Zapomniany2” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 15 maja 2022 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

OPIS: Patryk Kamiński nie jest już anonimowym „Zapomnianym”. Mężczyzna, który spędził dziesięć lat w zamknięciu, przetrzymywany przez nieznanego sprawcę, robi teraz karierę medialną u boku youtuberki Diany Mazur. Nie podejrzewa, że ludzki odruch, jaki powstrzymał go przed zabiciem Jędrka Sokołowskiego, już wkrótce przyniesie opłakane skutki. Seryjny morderca ucieka bowiem z przygotowanego dla niego więzienia, a Patryk i Diana muszą go odnaleźć, zanim ON odnajdzie ich. Nie wiedzą jednak kto i dlaczego pomógł mu uciec…

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply