Gorący temat

Wygraj planszówkę „Batman: Wszyscy Kłamią” [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z Portal Games. Do wygrania jest egzemplarz gry planszowej “Batman: Wszyscy Kłamią” Weroniki Spyry i Ignacego Trzewiczka.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Podaj tytuły przynajmniej dwóch gier nad którymi pracowali wspólnie Weronika Spyra i Ignacy Trzewiczek.

  • ODP: Detektyw: Sezon Pierwszy, Diuna: Sekrety Rodu, Wiedeński łącznik

2: Maciej „Simson” Simiński, jeden z ilustratorów „Batman: Wszyscy kłamią”, karierę rozpoczynał jako komiksiarz. Wskaż przynajmniej dwa magazyny, na łamach których publikowane były jego komiksy.

  • ODP: Produkt, AQQ, Komiks Forum, Akt, Krakers

ZWYCIĘŻCZYNI

Aleksandra Dyjak

Odpowiedzi z tematem „Batman” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 15 maja 2022 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Batman: Wszyscy Kłamią to dedukcyjna kryminalna gra planszowa dla 2-4 graczy, osadzona w komiksowym uniwersum Batmana. Mechanika gry jest oparta na wielokrotnie nagradzanym Detektywie: Kryminalnej Grze Planszowej. Jest to pierwsza gra z serii i przedstawia oryginalną historię, w której gracze muszą zbierać dowody i łączyć fakty, by rozwikłać zagadkę kryminalną. Autorami polskiej historii są Weronika Spyra i Ignacy Trzewiczek. Więcej szczegółów tutaj.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply