Gorący temat

Wygraj “Rywala diabła” autorstwa Adriana Bednarka [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wraz z wydawnictwem Zaczytani. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Rywal diabła” autorstwa Adriana Bednarka.

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Podaj tytuły dwóch świątecznych antologii, w których pojawiły się opowiadania Adriana Bednarka.

  • ODP: Pensjonat pod świerkiem”, „Zabójcze święta”

2: Adrian Bednarek, autor kryminałów i thrillerów, napisał opowiadanie romantyczne. Jaki tytuł nosi antologia, w której sią ukazało?

  • ODP: „Zakochane Trójmiasto”

ZWYCIĘZCY

Michał Piątkowski, Klaudyna Nowakowska, Róża Krej

Odpowiedzi z tematem „Rywal diabła” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 30 kwietnia 2023 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

OPIS: Od kiedy Sonia Wodzińska dostaje listy, w których nadawca chwali się odkryciem jej tajemnic, jest cieniem samej siebie. Nie ma pojęcia, jak groźny to przeciwnik i czego od niej chce. Najgorsze, że musi stawić mu czoła całkiem sama…

Tymczasem świat Sobańskiego wydaje się wracać do normy. Jego związek z Doną rozkwita, a firma przynosi zyski. Kuba czuje się na tyle pewnie, że postanawia odpuścić zemstę na dawnej uczennicy. Nie jest jednak świadomy, że w mroku czai się rywal, który o Soni wie o wiele za dużo. A jej problemy to jego problemy…

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply