Gorący temat

Zapomniany. W matni strachu – Adrian Bednarek

Kontynuacja Zapomnianego – zdobywcy tytułów THRILLER ROKU 2021 oraz ZŁOTY KOŚCIEJ 2021

Patryk Kamiński nie jest już anonimowym „Zapomnianym”. Mężczyzna, który spędził dziesięć lat w zamknięciu, przetrzymywany przez nieznanego sprawcę, robi teraz karierę medialną u boku youtuberki Diany Mazur. Nie podejrzewa, że ludzki odruch, jaki powstrzymał go przed zabiciem Jędrka Sokołowskiego, już wkrótce przyniesie opłakane skutki. Seryjny morderca ucieka bowiem z przygotowanego dla niego więzienia, a Patryk i Diana muszą go odnaleźć, zanim ON odnajdzie ich. Nie wiedzą jednak kto i dlaczego pomógł mu uciec…

Pokusa była wielka, czułem, że tym razem się nie zawaham, a zabicie go sprawi
mi przyjemność. Ogarnięty morderczymi wizjami, zamknąłem bagażnik
i wyszedłem na ulicę. Tylko raz obejrzałem się za siebie.

Czy kiedy nie potrafisz zabić mordercy, sam stajesz się ofiarą? Nadszedł czas, by poznać przerażającą prawdę… Zapomniany. W matni strachu pochłonie Cię bez reszty!

DATA WYDANIA: 28.03.2022
WYDAWCA: Zaczytani
ISBN: 9788382197464
LICZBA STRON: 384
CENA: 39,99 PLN

O autorze

Adrian Bednarek – urodzony w 1984 roku w Częstochowie. Zapalony fan sportu żużlowego. Uwielbia pisać historie, w których głównymi bohaterami są skomplikowane czarne charaktery. Autor docenionych przez czytelników serii thrillerów o Kubie Sobańskim (Pamiętnik Diabła, Proces Diabła, Spowiedź Diabła, Wyrok Diabła), a także o Oskarze Blajerze (Inspiracja, Obsesja, Fascynacja). Opublikował również powieści Skazany na zło, Pasażer na gapę, Córeczki i Dziedzictwo zbrodni. Czytelnicy określają go mianem mistrza thrillerów psychologicznych i jedynym w swoim rodzaju kreatorem psychopatycznych postaci. Pisanie uważa za swój największy nałóg.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Pokusa diabła – Adrian Bednarek

Przekonaj się, ile zaryzykuje morderca, który zbyt długo tłumi swoje żądze Życie na wolności jest …

Leave a Reply