Gorący temat

Zdobądź książkę „Będą tobą” Janelle Brown [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wraz z wydawnictwem Agora. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Będą tobą” autorstwa Janelle Brown.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Janelle Brown jest nie tylko pisarką ale i dziennikarką. Wskaż przynajmniej dwa tytuł prasowe, w których publikowała swoje teksty.

  • ODP.: The New York Times, Vogue, Elle, Wired, Self, The Los Angeles Times

2: W latach 90. Brown założyła i prowadziła popkulturowy magazyn dla kobiet. Jak brzmiała jego nazwa?

  • ODP.: Maxi

Odpowiedzi z tematem „Będę tobą” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 23 października 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Renata Mieloszyk, Maciej Pęksa, Aleksandra Filipowska

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Sam jest trzeźwa od roku, to znaczy odkąd ostatni raz rozmawiała ze swoją bliźniaczką Elli. W dzieciństwie były praktycznie nierozłączne, ale kiedy odkryło je Hollywood i stały się nastoletnimi gwiazdami telewizji, ich niezwykła więź pękła. Ostatecznie Elli wybrała spokojne życie żony prawnika, a Sam spróbowała kariery dorosłej aktorki – tylko po to, by popaść w uzależnienie od narkotyków i alkoholu.

Jednak pewnego dnia Elli nagle znika, zostawiając pod opieką Sam dopiero co adoptowaną córeczkę. Trop wiedzie do podejrzanej organizacji coachingowej, na której czele stoi tajemnicza dr Cindy Żeby dowiedzieć się, co stało się z siostrą, Sam będzie musiała zagrać swoją ostatnią, być może najważniejszą rolę – przyjąć tożsamość zaginionej Elli. W ich poplątanym życiu robiła to już wiele razy i zwykle z katastrofalnym skutkiem. Ale tym razem stawka jest nieporównanie wyższa

W swojej najnowszej powieści Janelle Brown, autorka doskonałej “Oszustki”, znów balansuje na granicy thrillera i pełnej suspensu powieści obyczajowej w stylu “Wielkich kłamstewek”. Tym razem na celownik bierze dziecięcy show-biznes, toksyczną kulturę wellness i siostrzaną więź, która może nadawać życiu sens albo je zniszczyć.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply