Gorący temat

Zgarnij “Ludzi cienia” Grahama Mastertona [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Rebis. Do wygrania są trzy egzemplarze książki “Ludzie cienia” Grahama Mastertona.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Bohaterowie “Ludzi cienia” pojawili się też w dwóch innych książkach Mastertona. Jakie są ich tytuły?

  • “Wirus, “Dzieci zapomnianych”

2: W którym roku i jaką książką zadebiutował Graham Masterton w dziedzinie horroru?

  • “Manitou” w 1976 r.

Odpowiedzi z tematem „Ludzie cienia” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 24 kwietnia 2022 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Marek Szewczyk, Andrzej Kaczyński, Lena Melnik

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Londyńska policja dokonuje makabrycznego odkrycia w starej, opuszczonej fabryce. Wszystko wskazuje na to, że odbyła się tam uczta kanibali. Wkrótce dochodzi do serii porwań i zaginięć, a ślady prowadzą do pewnej tajemniczej grupy wyznawców szerzej nieznanego kultu religijnego. Śledztwo prowadzą Dżamila Patel i Jerry Pardoe, policyjni specjaliści od nietypowych spraw kryminalnych związanych z działaniem sił nadprzyrodzonych. Czczony przez sprawców zbrodni bożek, przedstawiany jako mężczyzna z głową kozła, okaże się najtrudniejszym przeciwnikiem dwojga policjantów…

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Poznaj “Wiedźmy Kijowa” Łady Łuziny [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Insignis. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply