Gorący temat

Wygraj komiks z okazji premiery serialu „Resident Alien” [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z FOX. Do wygrania jest 8 egzemplarzy komiksu “Resident Alien” Petera Hogana i Steve’a Parkhouse’a, który został zaadaptowany do formy serialu telewizyjnego z Alanem Tudykiem w roli głównej. Premiera pierwszego odcinka 17 kwietnia o godzinie 21:00 w FOX Comedy.

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłonił zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: „Resident Alien” to nie pierwsza komiksowa rola Alana Tudyka. Wskaż przynajmniej dwa inne tytuły będące adaptacją komiksu, w których udział brał ten aktor.

  • ODP: Harley Quinn, Doom Patrol, Kleszcz, Liga Młodych, Deadpool 2, Liga Sprawiedliwych: Wojna, Batman: Odważni i bezwzględni, Astro Boy,

2: Twórca serialu „Resident Alien”, Chris Sheridan, jest również producentem popularnej animacji, w której również występował Alan Tudyk. Jak brzmi jej tytuł?

  • ODP: Family Guy / Głowa Rodziny

ZWYCIĘZCY

Mirosława Górska, Bartek Rosiak, Konrad Idasz, Marcin Łukasiewicz, Paweł Magot, Maciej Rasztawicki, Paweł Młynarczyk, Rafał Michalski

Odpowiedzi z tematem „Resident Alien” należy nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 25 kwietnia 2021 r., do godziny 23:59.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply