Gorący temat

Wygraj powieść „Biały pył. Piekło na K2” Krzysztofa Koziołka [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Agora. Do wygrania są trzy egzemplarze książki „Biały pył. Piekło na K2” Krzysztofa Koziołka.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania. Zwycięzców wyłoni zespół redakcyjny spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

1: Do pewnego czasu K2 był ostatnim niezdobytym zimą ośmiotysięcznikiem. Podaj datę kiedy się to udało.

  • ODP: 16.01.2021

2: Za jaką książkę Krzysztof Koziołek otrzymał nagrodę „Książka Górska Roku” w kategorii „Górska fikcja literacka i poezja”?

  • ODP: Nad Śnieżnymi Kotłami

Odpowiedzi z tematem „Biały pył” należało nadsyłać na adres: konkurs[at]badloopus.pl do 9 września 2021 r., do godziny 23:59.

ZWYCIĘZCY

Kazimiera Grzywna, Marlena Sikora, Piotr Ossowski

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych oznacza akceptację regulaminu. W treści zgłoszenia prosimy umieścić poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Tu możecie sprawdzić recenzję książki oraz wywiad z autorem.

Opis: W górach wysokich od lat działa seryjna morderczyni. Nazywa się K2. To fakt, choć cała reszta tej historii to fikcja literacka mrożąca krew w żyłach jak w najbardziej wytrawnych kryminałach. Krzysztof Koziołek w „Białym pyle” odświeża najlepsze tradycje powieści przygodowej i literatury wysokogórskiej. Efekt: górski thriller, w którym napięcie rośnie wraz z wysokością.

Redakcja

Generalnie bardzo sympatyczni ludzie.

Zobacz także

Wygraj książkę „Nocny portret” Laury Morelli [konkurs zakończony]

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Letra. Do wygrania są trzy egzemplarze …

Leave a Reply